Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania

Ludzkość ma kilka problemów, które zagrażają jej istnieniu, proponujemy zainwestować w wielokrotne zaburzenie, które może rozwiązać kilka z tych problemów.

  Download Investieren in Disruption zum Überleben Flyer PDF


Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania
Ludzkość ma kilka problemów, które zagrażają jej istnieniu, proponujemy zainwestować w wielokrotne zaburzenie, które może rozwiązać kilka z tych problemów.
 1

  Prototyp dla nowej cywilizacji


W 1991 roku projekt "GEMINI habitable solar power plant" dotyczył tylko kwestii energetycznej. Rozważania na ten temat tak bardzo wyprzedzały swój czas, że model energetyczny został potwierdzony dopiero w 2016 roku w opracowaniu "Sector Coupling".

Nagłówek pierwszego projektu dokumentów inwestorskich na 2019 rok brzmiał "Sprzedajemy też domy minimalnym emerytom". Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard życia przy bardzo niskich kosztach.

W przypadku produkcji żywności w 2020 roku dodano trzeci niezbędny element. Należy zastąpić nie tylko system energii kopalnej, ale także rolnictwo na dużą skalę. Do tej pory dom był po prostu schronieniem przed warunkami atmosferycznymi, które umożliwiało działalność człowieka niezależnie od pogody. Idea domu była ściśle oddzielona od produkcji energii i żywności.

Dlatego rozróżniano obszary użyteczne z polami i lasami oraz obszary bezużyteczne z domami. Zaczęto optymalizować te bezużyteczne obszary, budując coraz wyższe domy obok siebie.

Ludzie zaczęli być wyciskani z coraz większych pieniędzy na podstawową potrzebę mieszkaniową poprzez brak ziemi, na której można by budować domy.

Jest takie pole w pobliżu Anif, ekskluzywnego przedmieścia Salzburga, gdzie rolnik zarabia 0,12 euro za metr kwadratowy rocznie. Obok jest ta działka budowlana za 1.200 euro za metr kwadratowy. Jest to konsekwencja idei użytecznej ziemi z polami i lasami w przeciwieństwie do bezużytecznej ziemi z domami.

Co jednak, jeśli na działce budowlanej można wyprodukować więcej żywności niż na polu, do tego sporo prądu i przestrzeni życiowej dla rodziny? Co jeśli argument o uszczelnianiu gruntów zostanie zburzony przez fakt, że dom może wchłonąć więcej wody deszczowej niż łąka?

Co by było, gdyby 100 odnawialnych źródeł energii i produkcja żywności była możliwa dzięki samym domom, a tereny pod wielkoobszarowe rolnictwo można by zwrócić naturze?

"GEMINI next Generation" to prototyp nowej cywilizacji.

Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania: GEMINI 1991 do 2023 r. Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania: GEMINI 1991 do 2023 r.
W 1991 roku "GEMINI habitable solar power plant" niezwykle wyprzedzał swoje czasy, ale w 2021 roku "GEMINI next Generation" ma potencjał kolejnego wielkiego zakłócenia.


Dynamika celów i decyzji Dynamika celów i decyzji
Wynalezienie katalizatora w 1950 roku rozwinęło impet prowadzący do końca silnika spalinowego. Rio 1992, Paryż 2015 podobnie ustanowi standard budowlany KSÜH.


2022 Utworzenie spółki przez 1. podwyższenie kapitału 2022 Utworzenie spółki przez 1. podwyższenie kapitału
Założenie GEMINI next Generation AG i przygotowania do pierwszego podwyższenia kapitału. Krok po kroku na drodze do kolejnego wielkiego disruption, które na nowo definiuje, co musi umieć dom.


          Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania: Ludzkość ma kilka problemów, które zagrażają jej istnieniu, proponujemy zainwestować w wielokrotne zaburzenie, które może rozwiązać kilka z tych problemów. https://invest.pege.org/polish.htm