Investice do narušení v zájmu přežití

Lidstvo má několik problémů, které ohrožují jeho existenci, a my nabízíme investici do vícenásobného narušení, které může vyřešit několik z těchto problémů.

  Download Investieren in Disruption zum Überleben Flyer PDF


Investice do narušení v zájmu přežití
Lidstvo má několik problémů, které ohrožují jeho existenci, a my nabízíme investici do vícenásobného narušení, které může vyřešit několik z těchto problémů.
 1

  Prototyp nové civilizace


V roce 1991 se projekt "Obytná solární elektrárna GEMINI" týkal pouze energetické problematiky. Úvahy o ní předběhly svou dobu natolik, že energetický model byl potvrzen až v roce 2016 ve studii "Sector Coupling".

Titulek prvního návrhu investorských dokumentů na rok 2019 zněl "Prodáváme domy i minimálním důchodcům". To znamená, že jsme schopni zajistit vysoký standard bydlení při velmi nízkých nákladech.

V roce 2020 přibyla třetí základní složka, a to výroba potravin. Je třeba nahradit nejen fosilní energetický systém, ale také velkoplošné zemědělství. Až dosud byl dům pouhým přístřeškem, který umožňoval lidskou činnost bez ohledu na počasí. Myšlenka domu byla striktně oddělena od výroby energie a potravin.

Proto se rozlišovaly užitečné plochy s poli a lesy a neužitečné plochy s domy. Tyto neužitečné plochy se začaly optimalizovat a stavěly se stále vyšší a vyšší domy jeden vedle druhého.

Lidé začali být kvůli nedostatku pozemků, na nichž by se mohly stavět domy, stále více vytlačováni z peněz na základní potřebu bydlení.

Nedaleko Anifu, nóbl předměstí Salcburku, se nachází pole, na kterém zemědělec vydělává 0,12 EUR za metr čtvereční ročně. Vedle něj je tento stavební pozemek za 1 200 EUR za metr čtvereční. To je důsledek myšlenky užitečné půdy s poli a lesy na rozdíl od neužitečné půdy s domy.

Ale co když se na stavební parcele dá vyprodukovat více potravin než na poli, navíc s dostatkem elektřiny a obytného prostoru pro rodinu? Co když argument o zástavbě půdy rozbije skutečnost, že dům dokáže absorbovat více dešťové vody než louka?

Co kdyby bylo možné 100 obnovitelných zdrojů energie a potravin produkovat jen pomocí domů, půda pro velkoplošné zemědělství by se mohla vrátit přírodě?

"GEMINI nové generace" je prototypem nové civilizace.

Investice do narušení v zájmu přežití: GEMINI 1991 až 2023 Investice do narušení v zájmu přežití: GEMINI 1991 až 2023
V roce 1991 "obyvatelná solární elektrárna GEMINI" extrémně předběhla svou dobu, ale v roce 2021 má "GEMINI nové generace" potenciál dalšího velkého převratu.


Dynamika cílů a rozhodnutí Dynamika cílů a rozhodnutí
Vynález katalyzátoru v roce 1950 se stal impulsem k ukončení výroby spalovacích motorů. Rio 1992, Paříž 2015 rovněž stanoví stavební normu KSÜH.


2022 Založení společnosti 1. zvýšením základního kapitálu 2022 Založení společnosti 1. zvýšením základního kapitálu
Založení společnosti GEMINI next Generation AG a přípravy na první navýšení kapitálu. Krok za krokem na cestě k dalšímu velkému rozvratu, který nově definuje, co musí umět dům.


          Investice do narušení v zájmu přežití: Lidstvo má několik problémů, které ohrožují jeho existenci, a my nabízíme investici do vícenásobného narušení, které může vyřešit několik z těchto problémů. https://invest.pege.org/czech.htm