2022 1. Sermaye artırımı yoluyla şirket kuruluşu

GEMINI Yeni Nesil AG'nin kuruluşu ve ilk sermaye artırımı için hazırlıklar. Bir evin yapabileceklerini yeniden tanımlayan bir sonraki büyük yıkıma giden yolda adım adım ilerliyoruz.

GEMINI Yeni Nesil AG'nin Kuruluşu: Evler için Tesla olacağız GEMINI Yeni Nesil AG'nin Kuruluşu: Evler için Tesla olacağız
İlk adımda, Avusturya'da 70.000 € sermayeli bir kamu limited şirketi kurulur. Bu, diğer yatırımcılar için yasal bir yapı oluşturacaktır.
Konut danışmanlığı Yaşam danışmanlığı - daha yüksek bir yaşam standardı için yeni bir fırsat Konut danışmanlığı Yaşam danışmanlığı - daha yüksek bir yaşam standardı için yeni bir fırsat
Ev sahibi olmak kiralık bir daireden daha mı ucuz? Kendi bahçeniz olan bir ev hayali bir anda sadece ulaşılabilir değil, aynı zamanda finansal bir gelişme mi oldu?


Ev sahibi olmak daire kiralamaktan daha ucuz: elektrik satışları ve kendi kendine tedarik Ev sahibi olmak daire kiralamaktan daha ucuz: elektrik satışları ve kendi kendine tedarik
Çünkü kira, işletme giderleri, elektrik, arabanın yakıtı, elektrik satışından elde edilen kar EKSİ kredi taksitinden daha pahalıya mal olmaktadır. Bir kez ödendiğinde, ideal emeklilik karşılığı.
Enerji için Arazi: Uygun Fiyatlı Konut, İşlevsel Enerji Dönüşümü Enerji için Arazi: Uygun Fiyatlı Konut, İşlevsel Enerji Dönüşümü
ve küresel refah için ucuz elektrik. Patlayan konut maliyetleri ve hızla artan enerji maliyetlerinin yol açtığı ekonomik gerilemeyi kararlılıkla durdurun.
Fonksiyonel enerji dönüşümü ve Alman enerji dönüşümü Fonksiyonel enerji dönüşümü ve Alman enerji dönüşümü
Bu groteskin tüm düşmanlarını uygulanabilir bir Energiewende'nin hayranlarına dönüştürmek için grotesk Alman Energiewende'sini tüm şiddetiyle kınamalıyız.


Mevcut durum hakkında bilgi almak için lütfen iletişim formu ile kayıt olun.
Hayatta kalmak için yıkıma yatırım yapmak Hayatta kalmak için yıkıma yatırım yapmak
İnsanlığın varlığını tehdit eden çeşitli sorunları var, bu sorunların birçoğunu çözebilecek çoklu bir kesintiye yatırım yapmayı öneriyoruz.


Hayatta kalmak için yıkıma yatırım yapmak: GEMINI 1991'den 2023'e Hayatta kalmak için yıkıma yatırım yapmak: GEMINI 1991'den 2023'e
1991 yılında "GEMINI yaşanabilir güneş enerjisi santrali" zamanının çok ötesindeydi, ancak 2021 yılında "GEMINI yeni nesil" bir sonraki büyük yıkım potansiyeline sahip.


Hedeflerin ve kararların dinamikleri Hedeflerin ve kararların dinamikleri
1950'de katalitik konvertörün icadı, içten yanmalı motorun sonunu getirecek bir ivme kazandırmıştır. Rio 1992, Paris 2015 de aynı şekilde inşaat standardı KSÜH'ü oluşturacaktır.
          2022 1. Sermaye artırımı yoluyla şirket kuruluşu: GEMINI Yeni Nesil AG'nin kuruluşu ve ilk sermaye artırımı için hazırlıklar. Bir evin yapabileceklerini yeniden tanımlayan bir sonraki büyük yıkıma giden yolda adım adım ilerliyoruz. https://invest.pege.org/2022-tr/