2022 Založenie spoločnosti 1. zvýšením základného imania

Založenie spoločnosti GEMINI next Generation AG a prípravy na prvé zvýšenie kapitálu. Krok za krokom na ceste k ďalšiemu veľkému rozvratu, ktorý nanovo definuje, čo musí byť dom schopný robiť.

Založenie spoločnosti GEMINI next Generation AG: budeme Tesla pre domy Založenie spoločnosti GEMINI next Generation AG: budeme Tesla pre domy
V prvom kroku sa v Rakúsku zakladá akciová spoločnosť so základným imaním 70 000 EUR. Tým sa vytvorí právna štruktúra pre ďalších investorov.
Stanovanjsko svetovanje Življenjsko svetovanje - nova priložnost za višji življenjski standard Stanovanjsko svetovanje Življenjsko svetovanje - nova priložnost za višji življenjski standard
Lastništvo stanovanja je cenejše od najema stanovanja? So sanje o hiši z lastnim vrtom nenadoma ne le dosegljive, temveč tudi finančno ugodne?


Lastništvo stanovanja je cenejše od najema stanovanja: prodaja električne energije in samozadostnost Lastništvo stanovanja je cenejše od najema stanovanja: prodaja električne energije in samozadostnost
Najemnina, obratovalni stroški, elektrika in gorivo za avto so namreč dražji od obroka posojila MINUS dobiček od prodaje elektrike. Ko je posojilo odplačano, je idealen način za upokojitev.
Pozemky pre energetiku: Cenovo dostupné bývanie, efektívna energetická transformácia Pozemky pre energetiku: Cenovo dostupné bývanie, efektívna energetická transformácia
a lacná elektrina pre celosvetové bohatstvo. Rázne zastavte hospodársky úpadok spôsobený prudko rastúcimi nákladmi na bývanie a prudko rastúcimi nákladmi na energiu.
Funkčná energetická transformácia vs. nemecká energetická transformácia Funkčná energetická transformácia vs. nemecká energetická transformácia
Musíme odsúdiť grotesknú nemeckú Energiewende v celej jej krutosti, aby sa všetci nepriatelia tejto grotesky stali fanúšikmi funkčnej Energiewende.


Ak chcete získať informácie o aktuálnom stave, zaregistrujte sa prostredníctvom kontaktného formulára.
Investovanie do narušenia prežitia Investovanie do narušenia prežitia
Ľudstvo má niekoľko problémov, ktoré ohrozujú jeho existenciu, a my ponúkame investovať do viacnásobného narušenia, ktoré môže vyriešiť niekoľko z týchto problémov.


Investovanie do narušenia prežitia: GEMINI 1991 až 2023 Investovanie do narušenia prežitia: GEMINI 1991 až 2023
V roku 1991 "obývateľná solárna elektráreň GEMINI" mimoriadne predbehla svoju dobu, ale v roku 2021 má "GEMINI novej generácie" potenciál na ďalší veľký prevrat.


Dynamika cieľov a rozhodnutí Dynamika cieľov a rozhodnutí
Vynájdenie katalyzátora v roku 1950 nabralo na obrátkach a viedlo k zániku spaľovacieho motora. Rio 1992, Paríž 2015 rovnako zavedie stavebnú normu KSÜH.
          2022 Založenie spoločnosti 1. zvýšením základného imania: Založenie spoločnosti GEMINI next Generation AG a prípravy na prvé zvýšenie kapitálu. Krok za krokom na ceste k ďalšiemu veľkému rozvratu, ktorý nanovo definuje, čo musí byť do https://invest.pege.org/2022-sk/