2022 Utworzenie spółki przez 1. podwyższenie kapitału

Założenie GEMINI next Generation AG i przygotowania do pierwszego podwyższenia kapitału. Krok po kroku na drodze do kolejnego wielkiego disruption, które na nowo definiuje, co musi umieć dom.

Założenie GEMINI next Generation AG: będziemy Teslą dla domów Założenie GEMINI next Generation AG: będziemy Teslą dla domów
W pierwszym kroku zakładana jest w Austrii spółka akcyjna o kapitale zakładowym 70.000 euro. W ten sposób powstanie struktura prawna dla kolejnych inwestorów.
Poradnictwo mieszkaniowe Poradnictwo życiowe - nowa szansa na wyższy standard życia Poradnictwo mieszkaniowe Poradnictwo życiowe - nowa szansa na wyższy standard życia
Własność domu tańsza niż wynajmowane mieszkanie? Marzenie o domu z własnym ogródkiem nagle nie tylko w zasięgu ręki, ale także poprawa sytuacji finansowej?


Własność domu tańsza niż wynajem mieszkania: sprzedaż energii elektrycznej i samowystarczalność Własność domu tańsza niż wynajem mieszkania: sprzedaż energii elektrycznej i samowystarczalność
Bo czynsz, koszty eksploatacji, prąd, paliwo do samochodu kosztują więcej niż rata kredytu MINUS zysk ze sprzedaży prądu. Po spłacie idealne zabezpieczenie na emeryturę.
Ziemia dla energii: przystępne cenowo mieszkania, funkcjonalna transformacja energetyczna Ziemia dla energii: przystępne cenowo mieszkania, funkcjonalna transformacja energetyczna
Zdecydowanie powstrzymać spadek gospodarczy spowodowany eksplodującymi kosztami mieszkań i gwałtownie rosnącymi kosztami energii.
Funkcjonalna transformacja energetyczna a niemiecka transformacja energetyczna Funkcjonalna transformacja energetyczna a niemiecka transformacja energetyczna
Musimy z całą surowością potępić groteskową niemiecką Energiewende, aby wszystkich wrogów tej groteski zamienić w zwolenników wykonalnej Energiewende.


Prosimy o rejestrację za pomocą formularza kontaktowego, aby otrzymać informacje o aktualnym statusie.
Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania
Ludzkość ma kilka problemów, które zagrażają jej istnieniu, proponujemy zainwestować w wielokrotne zaburzenie, które może rozwiązać kilka z tych problemów.


Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania: GEMINI 1991 do 2023 r. Inwestowanie w zakłócenia dla przetrwania: GEMINI 1991 do 2023 r.
W 1991 roku "GEMINI habitable solar power plant" niezwykle wyprzedzał swoje czasy, ale w 2021 roku "GEMINI next Generation" ma potencjał kolejnego wielkiego zakłócenia.


Dynamika celów i decyzji Dynamika celów i decyzji
Wynalezienie katalizatora w 1950 roku rozwinęło impet prowadzący do końca silnika spalinowego. Rio 1992, Paryż 2015 podobnie ustanowi standard budowlany KSÜH.
          2022 Utworzenie spółki przez 1. podwyższenie kapitału: Założenie GEMINI next Generation AG i przygotowania do pierwszego podwyższenia kapitału. Krok po kroku na drodze do kolejnego wielkiego disruption, które na nowo definiuje, co musi umieć dom. https://invest.pege.org/2022-pl/